Smartfloor. Podłoga interaktywna + statyw mobilny z głośnikami

Zestaw zawiera niezwykłą podłogę interaktywną SmartFloor oraz statyw mobilny, pozwalający na jej bezproblemowe przemieszczanie w dowolne miejsce. Statyw umożliwia wyświetlenie obrazu wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania projektora - w centralnym miejscu sali gimnastycznej, na środku klasy czy świetlicy szkolnej. Komfort i łatwość użytkowania pozwala cieszyć się zabawą na podłodze interaktywnej SmartFloor, która oprócz standardowej reakcji na ruch, umożliwia również sterowanie za pomocą specjalnych pisaków interaktywnych. Na podłożu wyświetla się panel startowy z podglądem dostępnych pakietów, zawierających zbiór aplikacji pogrupowanych alfabetycznie. Zestaw doskonale sprawdzi się nie tylko w placówkach edukacyjnych ale także w przestrzeniach publicznych, placówkach medycznych czy instytucjach kultury. W ofercie znajduję się również zestaw ze statywem mobilnym z głośnikami, które zapewniają dodatkowe wzmocnienie dźwięku w aplikacjach. Takie rozwiązanie przydatne jest szczególnie w dużych pomieszczeniach jak sala gimnastyczna, sala lekcyjna, wszędzie tam, gdzie wiele dzieci bawi się jednocześnie.

Zestaw zawiera:
1x Smartfloor z projektorem;,
5 pakietów aplikacji na start: Mali Odkrywcy, W krainie kolorów, Rusz głową, Kulkowo i Na wesoło (prawie 650 gier i kart pracy),
1x mobilny statyw z głośnikami
Specyfikacja statywu z głośnikami:
szer. podstawy: 92 cm,
dł. podstawy: 45 cm,
maksymalna wysokość SmartFloora na statywie/uzyskana wielkość obrazu: 2 m/3 x 2,3 m
dodatkowe zewnętrzne głośniki 2x20 W wraz z wbudowanym wzmacniaczem audio w urządzenie.