FunFloor pakiet gier Kodowanie Szkoła Podstawowa

Pakiet gier do podłogi interaktywnej FunFloor. Pakiety gier Kodowanie dla Przedszkoli I Kodowanie dla Szkoły Podstawowej stanowią wstęp do nauki programowania. Każdy z pakietów składa się z 10 gier. Zostały dostosowane poziomem trudności zarówno do wieku dzieci przedszkolnych, jak i uczniów szkół podstawowych. Gry rozwijają analityczne myślenie, zdolności matematyczne oraz wspomagają pamięć i koncentrację uwagi dzieci. Pakiety do nauki kodowania spełniają wymagania aktualnej podstawy programowej, a nauka w ruchu sprawia, że metoda nauczania na Interaktywnej Podłodze FunFloor jest dużo bardziej skuteczna niż tradycyjne metody nauczania.
GRY WCHODZĄCE W SKŁAD PAKIETU:
1. PROSTO DO CELU
2. MATEMATYCZNE ŚCIEŻKI