FunFloor EDU. Interaktywna podłoga

Najczęściej wybierana interaktywna podłoga w Polsce stworzona z myślą o szkołach i przedszkolach kładących nacisk na edukację w nowoczesny i atrakcyjny sposób. FunFloor EDU jest doskonałym rozwiązaniem wspomagającym naukę na wczesnym etapie edukacji zaczynając od nauki prostych czynności, poprzez naukę literek, cyferek, owoców, zwierząt. Zajęcia edukacyjne przeplatane z grami tworzącymi pakiet Fun sprawiają że nauka jest niezwykle ciekawa i angażująca wszystkie dzieci. Najczęściej używany w szkołach i przedszkolach.
FunFloor EDU wyposażony jest w pakiet 210 gier: 50 gier z pakietu FUN, 50 gier z pakietu EDU, 100 gier z pakietu JĘZYK ANGIELSKI oraz pakiet EKOLOGIA zawierający 10 gier. Lampa o jasności 3200 bardzo dobrze sprawuje się w warunkach normalnego użytkowania w salach lekcyjnych, świetlicach i w przedszkolach.
Istnieje możliwość wzbogacenia FunFloor EDU o dodakowe pakiety gier nawet do 300 oraz zamówienie pisaków interaktywnych, które również są obsługiwane w tej wersji.
Gwarancja 24 m-ce