Makatka lokomotywa zestaw

Kod produktu: NS1599

Nowa Szkoła w swojej bogatej ofercie produktów zawiera pomoce dydaktyczne, które doskonale wpisują się w koncepcję planu daltońskiego. Wśród nich znajduje się makatka pociąg. Dzięki elementom zestawu można przygotować listę obecności, nastroju, par do współpracy lub kalendarz urodzin. Dzieci po przyjściu do placówki umieszczając swoje zdjęcie w okienku - kieszonce wagonu tworzą listę obecności. W ostatnim okienku wagonika można zaprezentować liczbę odznaczającą ilość dzieci danego dnia w przedszkolu lub szkole. Używając chmurek – elementów tej samej makatki, dzieci mogą także określać i zaznaczać swój nastrój. W tym celu wystarczy przykleić nad swoim zdjęciem chmurki z różną wizualizacją emocji, np.: wesołą, smutną czy określającą dobre samopoczucie.
Makatka wykonana jest z miękkiej gąbki, którą pokryto przyjemną w dotyku tkaniną. Każdy wagonik zawiera 5 okienek - kieszonek do umieszczenia zdjęć dzieci. Dostępność w ofercie dodatkowego, pojedynczego wagonika oraz chmurek (NS1597) pozwala dostosować ilość elementów do potrzeb danej grupy.
1 lokomotywa o wymiarach: 41 x 31 cm
3 wagoniki o wymiarach: 40 x 23 cm
45 chmurek: 15 radosnych, 15 neutralnych, 15 smutnych
materiał: pianka poliuretanowa, tkanina.