Jednostka Kmeter z czujnikiem temperatury termopary. Seria MC 4.0

Kod produktu: EE1855

Nowość

Czujnik z termoparą typu K z interfejsem komunikacyjnym I2C. Sprzęt przyjmuje główne sterowanie ESP32-C3 + MAX31855KASA + T 14-bitowy cyfrowy układ konwersji termopary. Wewnętrzne zintegrowane oprogramowanie układowe ESP32-C3 komunikuje się z cyfrowym układem scalonym termopary w celu przetworzenia nieprzetworzonych danych i udostępnienia interfejsu I2C. Przeznaczony do termopar typu K. Układ konwersji obsługuje sondy termoparowe o zakresie pomiarowym od -200°C do 1350°C i przyjmuje ogólny standardowy płaski interfejs, który jest wygodny do późniejszej wymiany różnych sond pomiarowych o różnych zakresach w celu dopasowania do różnych potrzeb. Nadaje się do przemysłowego zbierania temperatury, monitorowania i innych scen, które mają wysokie wymagania dotyczące zakresu pomiaru temperatury.

1 x jednostka kilometrowa

1 x sonda termoparowa typu K (zakres pomiarowy -50°C do 250°C, długość przewodu 1m)

1 x przewód HY2.0-4P (20cm)

parametry:

ESP32-C3 (obsługa aktualizacji oprogramowania układowego I2C) MAX31855KASA + T: 14-bitowy przetwornik ADC;

rozdzielczość 0,25°C, dokładność ±2%;

typ sondy pomocniczej: typ K;

obsługuje zakres pomiarowy podłączonej sondy -200°C do 1350°C;

adres interfejsu komunikacyjnego I2C: 0x66;

zastosowanie: Kolekcja temperatur przemysłowych; stała kontrola/monitorowanie temperatury