Robot Botley 2.0. Zestaw z aktywnościami

Kod produktu: LR2938

Botley 2.0 to kolejna generacja interaktywnego robota do nauki programowania dla dzieci. Idealny do promowania umiejętności krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów. Wyposażony w innowacyjne funkcje zapewniające spore dawki nauki przez zabawę. Botley pozwala wprowadzić w podstawy kodowania bez użycia ekranu. Rozpoczęcie pracy z robotem jest bardzo łatwe. Jest gotowy do zabawy od razu po wyjęciu z pudełka. Można go zaprogramować, tak aby poruszał się w sześciu kierunkach, odtwarzał muzykę, a nawet włączał pokaz świetlny. Zapewnia 16 zabawnych interakcji – można go zmienić m.in. w pociąg, radiowóz, ducha. Pozwala doskonalić pamięć przy pomocy kolorowych świateł i dźwięków. Mali programiści mogą tworzyć sekwencje kodowania składające się z maksymalnie 150 kroków i wyruszyć na przygodę dzięki wbudowanemu czujnikowi, który oświetla drogę w ciemności.
77 elementów:
robot Botley 2.0,
pilot (programator),
2 zestawy odłączanych ramion robota,
40 kart kodujących,
6 tablic kodowych,
8 patyczków,
12 kostek,
2 pachołki,
2 flagi,
2 piłki,
1 bramka,