Przewijak dwuosobowy z burtami na pojemniki plastikowe

Kod produktu: NS3301

Funkcjonalny przewijak dwuosobowy o solidnej konstrukcji. Zapewnia miejsce do codziennej pielęgnacji i przewijania maluszków. Z myślą o bezpieczeństwie małych użytkowników przewijak zaprojektowano z podniesionymi burtami. Konstrukcja mebla gwarantuje miejsce na poręczne pojemniki z tworzywa sztucznego (sprzedawane osobno), w których można przechowywać akcesoria do pielęgnacji dziecka. W ofercie znajdują się pojemniki płytkie (np. NS2334) i głębokie (np. NS2330) w 4 kolorach, w zestawie z prowadnicami. Wygodę i miękkość zapewni materacyk wykonany z pianki o podwyższonej gęstości, którą pokryto bezftalanową, łatwą do czyszczenia tkaniną PCW. Materacyk dostępny jest w dwóch kolorach: biały NS3302 i szary NS3303 (sprzedawane osobno).

wym. 103,7 x 71,8 x 107 cm;
materiał: baza z płyty wiórowej o gr. 18 mm w kolorze brzoza;
miejsce na 24 pojemniki płytkie lub 12 pojemników głębokich z tworzywa sztucznego;
materacyki i pojemniki sprzedawane osobno.