Monitor komputerowy - VAT 0% OFERTA TYLKO DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

Kod produktu: DA1703A

VAT 0% OFERTA TYLKO DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
Podstawa prawna:
Ustawa o podatku od towarów i usług z dnia 11.03.2004 r. (Dz. U. Nr 54 z 2004 r., poz. 535 z późn. zm., Dz. U. Nr 90 z 2005 r. poz. 756) art. 83 ust. 1 pkt. 26 w sprawie wykorzystania sprzętu komputerowego, do którego stosuje się stawkę podatku od towarów i usług w wysokości 0% oraz warunków jej stosowania.

Smukły profil i ulepszone rozmieszczenie kabli sprawiają, że monitor zajmuje mniej miejsca i pomaga utrzymać biurko w czystości oraz porządku. Rozdzielczość Full HD znakomicie ułatwia wykonywanie codziennych zadań, a funkcja ComfortView pozwala dłużej spoglądać w ekran oraz ogranicza emisję światła niebieskiego. Monitory z serii E są zgodne ze starszymi i nowszymi systemami oraz oferują wygodne opcje podłączania, w tym porty VGA i HDMI. Dzięki mocowaniom i uchwytom montażowym zgodnym ze standardem VESA monitor można idealnie dopasować do swojego miejsca pracy. Funkcja łatwego rozmieszczania Easy Arrange umożliwia szybkie kafelkowanie i wyświetlanie aplikacji jedna obok drugiej na ekranie w celu poprawy wydajności pracy wielozadaniowej. Ulepszony program DDM udostępnia jeszcze więcej gotowych układów ekranu. Funkcja automatycznego przywracania zapamiętuje miejsce przerwania pracy i przywraca stan końcowy nawet po odłączeniu. Klawisze skrótów pozwalają na łatwe konfigurowanie ustawień zarządzania wyświetlaczem i szybsze rozpoczęcie pracy. Monitor jest zgodny z najnowszymi przepisami i normami dotyczącymi ochrony środowiska, takimi jak EnergyStar®, EPEAT® i TCO. Mniejsze zużycie prądu dzięki funkcji PowerNap, która przyciemnia lub przełącza nieużywany monitor w tryb uśpienia.
SPECYFIKACJA PRODUKTU:
producent: Dell,
EKRAN:
Przekątna ekranu: 23.8"
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FullHD)
Format: 16:9
Ekran: Płaski
Powłoka matrycy: Matowa
Typ matrycy: IPS
Rodzaj podświetlenia: LED
Synchronizacja częstotliwości: Brak
Czas reakcji: 5 ms