Mobilna szafka na laptopy na 16 szt.

Mobilna szafa z funkcją ładowania baterii służy również do przechowywania i łatwego przewożenia laptopów. Sprawdza się idealnie w szkołach, na uczelniach, bibliotekach czy salach konferencyjnych. Dzięki 4 kółkom jezdnym w łatwy i bezpieczny sposób można przemieścić się z urządzeniami z jednej klasy do drugiej. Dodatkowo umożliwia jednoczesne ładowanie od 10 do 30 laptopów. Szafa posiada po obu stronach uchwyty do przemieszczania. Drzwi szafy zamykane zamkiem zabezpieczającym z blokadą w dwóch punktach. W bocznej części umieszczono podświetlany wyłącznik, bezpiecznik, nieodłączalny przewód o długości 3 m oraz uchwyt do zwijania przewodu. Wierzch wózka pokryto blatem z melaminy gr. 18 mm, a korpus zaprojektowano z blachy stalowej malowanej farbami proszkowymi poliestrowo-epoksydowymi. Wózek posiada otwory wentylacyjne do cyrkulacji powietrza (chłodzenie ładujących się urządzeń). W naszej ofercie znajdują się szafy, które mieszczą 16 lub 26 laptopów.
wym. zewnętrzny: 106 x 92 x 50 cm,
waga: 67 kg
maksymalny wymiar przechowywanego sprzętu: 9,6 x 34 x 47 cm (17”)
podstawa na 4 kółkach, w tym 2 z blokadą
ilość laptopów/tabletów: 16
dł. kabla: 3 m
materiał: melamina, blacha stalowa.