Makatka manipulacyjna Jabłonka

Kod produktu: NS1603

Kolorowa makatka Jabłonka to pomoc edukacyjna o naprawdę szerokim zastosowaniu. Poza oczywistym doskonaleniem umiejętności manipulacyjnych i rozwijaniem motoryki dłoni w czasie korzystania z 6 typów różnych zapięć (guziki, napy, rzepy, klamerki, suwak, sznurowadło) z makatką można również doskonalić umiejętności językowe i matematyczne. Forma drzewa z kolorowymi, ruchomymi elementami i ukrytym w jego wnętrzu wesołym mieszkańcem, to idealna zachęta do formułowania krótkich wypowiedzi ustnych. Ruchome listki, jabłuszka, motylki i kwiatki świetnie sprawdzają się natomiast przy przeliczaniu, porównywaniu i określaniu stosunków przestrzennych. Praca z makatką wsparta jest dodatkowo dobrym systemem motywacyjnym. Kłopotliwe dla małych rączek zmagania ze sznurowaniem, zamykaniem i otwieraniem suwaka i klamerek nagrodzone są spotkaniem z uśmiechniętą wiewiórką. Makatka Jabłonka to idealne połączenie funkcji edukacyjnych z kolorową, radosną, bliską dziecku formą wizualną.
1 szt.
wym. 75 x 70 cm